Elewacje drewniane są od dawna stosowane w budownictwie na całym świecie. Inwestorzy wybierają elewacje drewniane z uwagi na walory zdrowotne, ekonomiczne, a także komfort otoczenia. Elewacje drewniane na co dzień spotykamy w nowoczesnych osiedlach, obiektach handlowych i biurowych, prywatnych rezydencjach. Proponujemy elewacje drewniane z wybranych europejskich, amerykańskich i afrykańskich gatunków drewna:
Cedr kanadyjski (łac. Thuja plicata) jest idealnym drewnem do zastosowania na elewację. Cedr wzrasta w surowym klimacie podbiegunowym. Cedr jest drewnem bardzo lekkim, o bardzo wysokich walorach estetycznych (drewno cedrowe jest zasadniczo pozbaw

Największa w Europie Środkowo-Wschodniej ekspozycja mebli krajowych i zagranicznych producentów odbędzie się w dniach od 3 do 6 czerwca 2009 w Poznaniu.

Czytaj całość...

Home > Targi DREMA i FURNICA
Targi DREMA i FURNICA Drukuj Email
W dniach 31 marca - 3 kwietnia w Poznaniu odbyły się targi DREMA i FURNICA.
Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich było obecne w pawilonie 11 stoisko 3A (wyspa stowarzyszeń).

Zarówno liczba wystawców i frekwencja zwiedzających oraz jakość rozmów na stoiskach, są swoistym barometrem bieżącej sytuacji na rynku.
W tym roku udział w targach wzięło blisko 800 firm - dostawców do branży drzewnej i meblarskiej, prezentując się na powierzchni 35 000m2.
Z tą obszerną i zróżnicowaną ofertą zapoznało się ponad 21 000 profesjonalistów z Polski i zagranicy. Statystyki te są porównywane z ubiegłoroczną edycją targów DREMA i FURNICA.
Dzień drugi targów DREMA i FURNICA obfitował w liczne wydarzenia towarzyszące, wśród których jednym z najważniejszych było III Forum Gospodarcze Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego POLWOOD zorganizowane przez Wydawnictwo Inwestor oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Liczni uczestnicy debaty dyskutowali na temat konkurencyjności kosztowej polskiego przemysłu drzewnego i meblarskiego w Europie.
Wręczono również nagrodę Polwood za inwestycję roku 2008, którą uhonorowana została Fabryka Mebli „Szynaka".
         więcej na www.drema.pl
 

DREWNO - ! informacje !

Ulti Clocks content

Prezentacje

Ankieta

Jakie parkiety lubisz?
 

Nasi Partnerzy

Zapraszamy:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Goście Online

We have 5 guests online

Z Galerii KOMPANII

elewacje_7_20090508_1946724927.jpg

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Theme, postgresql create user. Valid XHTML and CSS.