Elewacje drewniane są od dawna stosowane w budownictwie na całym świecie. Inwestorzy wybierają elewacje drewniane z uwagi na walory zdrowotne, ekonomiczne, a także komfort otoczenia. Elewacje drewniane na co dzień spotykamy w nowoczesnych osiedlach, obiektach handlowych i biurowych, prywatnych rezydencjach. Proponujemy elewacje drewniane z wybranych europejskich, amerykańskich i afrykańskich gatunków drewna:
Cedr kanadyjski (łac. Thuja plicata) jest idealnym drewnem do zastosowania na elewację. Cedr wzrasta w surowym klimacie podbiegunowym. Cedr jest drewnem bardzo lekkim, o bardzo wysokich walorach estetycznych (drewno cedrowe jest zasadniczo pozbaw

Największa w Europie Środkowo-Wschodniej ekspozycja mebli krajowych i zagranicznych producentów odbędzie się w dniach od 3 do 6 czerwca 2009 w Poznaniu.

Czytaj całość...

Home > BUDMA INTERIOR 2009
BUDMA INTERIOR 2009 Drukuj Email
 


Na targach zaprezentowane zostały m.in.: drzwi wewnętrzne, parapety, schody, tapety, tynki, ścienne systemy dekoracyjne, chemia budowlana, a także firmy projektowe i doradcze. Na specjalnych strefach pokazowych wyeksponowane zostały łazienki (producenci armatury i ceramiki łazienkowej, akcesoriów łazienkowych, mebli łazienkowych a także elementów domowego SPA - saun i łaźni), kuchnie (producenci mebli kuchennych, sprzętu AGD do zabudowy, armatury kuchennej, blatów oraz akcesoriów kuchennych) i podłogi (producenci podłóg i wykładzin podłogowych).
 

DREWNO - ! informacje !

Ulti Clocks content

Prezentacje

Ankieta

Jakie parkiety lubisz?
 

Nasi Partnerzy

Zapraszamy:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Goście Online

We have 11 guests online

Z Galerii KOMPANII

elewacje_11_20090508_2009173292.jpg

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Theme, postgresql create user. Valid XHTML and CSS.